pakiety

Co wchodzi w skład pakietów?

1) Widoczność we wszystkich miastach

– każdy z portali posiada dedykowane podstrony dla każdego z większych miast. Dzięki nawiązaniu współpracy z nami na naszej liście pojawi się również Twój catering. Już od najtańszego pakietu Twój catering będzie widoczny na wybranym przez Ciebie portalu. Decydując się na pakiet standard, będziesz mógł wybrać dwa portale z naszej listy, a przy pakiecie PREMIUM otrzymasz je wszystkie.

2) Wyróżnienie

– w ramach pakietów Standard i PREMIUM oprócz samej widoczności na liście, oznaczymy Twój catering jako “wyróżniony”. Utrzymasz ten status przez cały czas trwania subskrypcji. Kolejność ustalamy na podstawie daty dodania, co oznacza, że z chwilą, gdy któryś z konkurentów zrezygnuje, a Ty będziesz nadal naszym subskrybentem, automatycznie zajmiesz wyższą pozycję. Wykupując pakiet na rok, otrzymujesz gwarancję pozycji wyróżnionej z możliwością jej podwyższenia.

3) Pozycjonowanie i linki dofollow

– dla pakietów Standard i PREMIUM udostępniamy możliwość zostawienia linków dofollow:

 • pakiet standard: 3 linki z dowolnych miast wojewódzkich lub 7 powiatowych, lub 14 z mniejszych miast,
 • pakiet PREMIUM: na życzenie możemy dodać po 1 linku dofollow z każdej lokalizacji

4) Zniżka na dodatki

– w ramach wykupionych pakietów otrzymasz zniżkę na dodatki do 50%, w przypadku pakietu PREMIUM, będą Ci przysługiwać nielimitowane dodatki (obowiązuje kolejność publikacji, dodatki będą się wyświetlać we wszystkich, aktualnie wolnych, miejscach reklamowych).

5) Dodatki

– to opcjonalne miejsca reklamowe, które mogą pomóc Ci szybciej wypromować swój catering dietetyczny, zaliczamy do nich m.in.:

 • stałe banery pionowe po lewej i prawej stronie,
 • rotacyjne banery we wpisach blogowych,
 • rotacyjne banery na podstronach wizytówek cateringów, które nie wykupiły pakietu,

6) Pozycjonowanie i linki dofollow

– dla pakietów Standard i PREMIUM udostępniamy możliwość zostawienia linków dofollow:

 • pakiet standard: 3 linki z dowolnych miast wojewódzkich lub 7 powiatowych, lub 14 z mniejszych miast,
 • pakiet PREMIUM: na życzenie możemy dodać po 1 linku dofollow z każdej lokalizacji

7) Udział w rankingach

– systematycznie tworzymy rankingi diet pudełkowych w oparciu o kaloryczność, wybierając pakiet Standard lub PREMIUM, nie zostawisz przypadkowi szansę na pojawienie się w rankingu.

Mając status PREMIUM dodatkowo możesz zaproponować opracowanie rankingu (np. najtańszych diet ketogenicznych 2000 kcal).

  8) Publikacja artykułów sponsorowanych

  – płacisz za publikację artykułów na tematycznych serwisach? U nas nie tylko masz obecność na liście cateringów, przy zamówieniu nawet najtańszego pakietu, otrzymasz jedną publikację artykułu sponsorowane gratis!

   KORZYŚCI

   Co dodatkowo?

   9) Wsparcie specjalisty

   – razem z pakietem PREMIUM otrzymasz od nas wsparcie specjalisty, który nie tylko pomoże dobrać najlepsze frazy pod dalsze pozycjonowanie, ale również wesprze przy wdrożeniu Google Analytics, by poprawnie mierzyć efekty działań reklamowych.

   10) Kampanie Facebook Ads i Google Ads

   – oprócz kampanii dedykowanych, w ramach pakietów prowadzimy kampanie PPC kierujące grupy osób szukających cateringów w danym mieście na odpowiednie podstrony naszych serwisów. Prowadzisz własną kampanię? Świetnie, w takim razie Twój catering będzie pojawiał się w dwóch miejscach. Nie masz własnej kampanii? Nic nie szkodzi, zajmiemy się tym.

   Dlaczego warto skorzystać z naszych pakietów?

   Czytasz to, ponieważ chcesz poprawić swoją sprzedaż. Działaniami reklamowymi dla branż gastronomicznych zajmujemy się ponad 11 lat. W przypadku cateringów dietetycznych doskonale wiemy, jak ciężko jest zająć dobre i stabilne pozycje dla fraz związanych z miastami (np. “catering dietetyczny warszawa”).

   M

   Prowadzisz mały catering dietetyczny z niskim budżetem?

   We własnym zakresie będziesz mieć ciężko przebić się przez silną zaporę budżetową postwioną przez największą konkurencję. Najszybszym sposobem pozyskania nowych zamówień jest uruchomienie kampanii PPC (Google Ads i FB Ads), ale czy zdajesz sobie sprawę, że konkurencja robi to od lat, a aktualnie koszt za jedno kliknięcie przekracza 7 zł. Czy stać Cię na taki wydatek i dopłacanie do zamówień? Może chcesz spróbować pozycjonowania? Wiesz, że przez kolejne przynajmniej 9 miesięcy będziesz musiał dokładać, bez osiąganych efektów? Nasze serwisy są po środku tych rozwiązań, łączymy wartość nowych Klientów z Google Ads i pomoc przy pozycjonowaniu Twojej strony, dwa w jednym z ceną zaczynającą się od jednego dnia cateringu.

   M

   Zauważyłeś, że na jakąś frazę, któryś z naszych serwisów jest wyżej od Twojej strony?

   Prawdopodobnie jesteśmy wyżej na dużo więcej słów niż może Ci się zdawać, dodatkowo Twojej strony nie ma w naszych katalogach, nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktować się i wybrać pakiet (jeżeli nie zależy Ci na pozycjonowaniu, wybierz tanią opcję, w przypadku gdy chcesz osiągnąć wyższe pozycje, zastanów się nad pakietem Standard lub PREMIUM).

   M

   Obsługujesz duży catering, który po prostu musi być wszędzie gdzie są potencjalni Klienci?

   Jeżeli Twój catering pojawia się na billboardach, w artykułach sponsorowanych, telewizji, a nie ma go wewnątrz naszych portali, to trochę głupio, prawda? Dominacja kosztuje, ale dobrze wiemy, że Cię na to stać. Pakiet PREMIUM to przecież równowartość jednego, średniego zamówienia. 

   M

   Wiem już czego potrzebuję, co dalej?

   Wypełnij formularz kontaktowy, podając najważniejsze informacje, pamiętaj, że im więcej ich otrzymamy, tym lepiej będziemy mogli dopasować dalsze działania do profilu.

   Dysponujemy siecią serwisów, musimy wiedzieć, czy dany rodzaj diety jest dostępny lub ma być promowany. W przypadku, gdy chcesz reklamować coś dedykowanego lub mniej popularnego (np. dietę dąbrowskiej), napisz nam o tym, postaramy się znaleźć odpowiednie miejsce, lub stworzymy je dla Ciebie.

   Z chwilą wykupu pakietu Standard lub PREMIUM otrzymujesz od nas możliwość umieszczania informacji o kodach rabatowych i trwających promocjach, w przyszłości, pamiętaj o wysyłaniu maila z prośbą o aktualizację, reszta jest po naszej stronie.

   telefon

   mail

   Co się stanie, gdy przestanę płacić?

   Tydzień przed końcem subskrypcji wysyłamy przypomnienie o płatności faktury proforma. W przypadku, gdy do dnia, który jest terminem płatności, nie otrzymamy żadnej informacji zwrotnej, Twoja wizytówka zostanie zawieszona, a po kolejnych 30 dniach usunięta. Dla pakietów Standard i PREMIUM będzie to niestety oznaczało zwolnienie miejsca w sekcji wyróżnionych dla konkurencji.

   Nie ma obowiązku przedłużania subskrypcji pakietów, można zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny. Rozliczenie odbywa się na zasadach pre-paid.

    Mam kilka marek cateringów, czy w ramach pakietu mogę dodać je wszystkie?

    Niestety nie, pakiet zakupuje się dla danej marki, mając ich kilka należy wykupić odpowiednią ilość pakietów.

     Co jeszcze zapewnia mi pakiet PREMIUM?

     akiet Catering PREMIUM to również wczesny dostęp do wprowadzanych przez nas nowości, zanim nowe portale zostaną uruchomione, Twój catering już tam będzie. W przypadku, gdy wprowadzimy nowe rozwiązanie mające na celu podniesienie pozycji, Twój catering również tam będzie, a przy okazji nie będzie zagrożony otrzymaniem kary.