Statystyki odwiedzin uruchomionych portali

Poniżej przedstawiamy statystyki odwiedzin na trzech, pierwszych, uruchomionych portalach od początku 2021 roku.

W związku z nasileniem prac związanych z pozycjonowaniem i działaniami pobocznymi, sierpień 2021 był miesiącem z największym ruchem w historii (mimo branżowo “martwego” okresu). Estymowany ekwiwalent reklamowy od początku roku przekroczył 90 000 zł – taką kwotę trzeba by było wydać w Google Ads do osiągnięcia zbliżonej ilości ruchu.

potencjalnych Klientów na stronie

Cateringi-dietetyczne.pl

 

Od początku roku, nasz główny serwis odwiedziło ponad 18 000 unikalnych użytkowników, którzy wyszukiwali cateringu dietetycznego w połączeniu z nazwą miasta lub związanych z rankingiem, porównaniem.

Uwzględniając średni koszt za kliknięcie w Google Ads o wartości 3,00 zł, wartość ruchu pozyskanego organicznie przekroczyła 54 000 zł.

Chcesz zweryfikować nasze wyniki? Wyszukaj w Google hasło “ranking cateringów dietetycznych” i dowolne miast np. “ranking cateringów dietetycznych Warszawa”. 

Konkurencja jest, a Twojego cateringu tam nie ma? Zmień to!

 

potencjalnych Klientów na stronie

Catering-ketogeniczny.pl

 

Serwis o zawężonej, jednak aktualnie bardzo popularnej tematyce od początku roku odnotował ruch w wysokości przekraczającej 12 000 unikalnych użytkowników wyszukujących cateringu, który w swojej ofercie posiada dietę ketogeniczną.

Uwzględniając koszt za kliknięcie w Google Ads w kwocie 2 zł, ekwiwalent reklamowy jaki jest potrzebny do osiągnięcia ruchu w takiej skali przekracza 24 000 zł.

Chcesz zweryfikować nasze wyniki? Wyszukaj w Google hasło “catering ketogeniczny” i dowolne miasto np. “catering ketogeniczny Warszawa”.

Konkurencja jest, a Twojego cateringu tam nie ma? Zmień to!

 

potencjalnych Klientów na stronie

Dieta-sokowa.pl

 

Drugą z naszych stron tematycznych, od początku roku odwiedziło 6400 unikalnych użytkowników wyszukujących diety sokowej w połączeniu z lokalizacją.

Zakładając koszt za kliknięcie dla tego typu fraz w cenie 2 zł, ekwiwalent reklamowy potrzebny do pozyskania takiej grupy użytkowników przekroczyłby 12 000 zł.

 

Chcesz zweryfikować nasze wyniki? Wyszukaj w Google hasło “dieta sokowa” i dowolne miasto np. “dieta sokowa Warszawa”.

Konkurencja jest, a Twojego cateringu tam nie ma? Zmień to!