O nas

CATEROMEDIA

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem… no bez jaj! Chcesz poznać nas bardziej? Patrz opisy poniżej!

PS. Nikt nie opisze Cię lepiej w kilku zdaniach niż prawdziwy przyjaciel z pracy!

MATEUSZ KASPEREK

Pomysłodawca | (Podobno) zrobi wszystko

Od wielu lat zajadam się cateringami i w końcu wpadłem na pomysł, żeby wesprzeć wszystkie cateringi w Polsce. Używam szklanej kuli i zakładam się z losem, że cateringi mają źle wpiętą analitykę i mogą dużo poprawić w swoim serwisie, żeby zgarnąć więcej zamówień. Jestem mózgiem operacji, SEOwcem, gadułą, siedzę w branży cateringów dietetycznych. Napisz, zadzwonię i omówimy w jaki sposób przejmiemy cały kosmos! Albo chociaż cały świat!

DARIUSZ BIEGUN

głodomor | SEO | czasem coś mu wyjdzie | dwubiegunowość

Nie toleruję laktozy i źle wpiętej analityki. Jestem jak technolog żywności, ale w marketingu. Po godzinach gotuję i prowadzę blog kulinarny. Od zawsze wiedziałem, że droga do serca prowadzi przez żołądek. Tak samo droga do nowych Klientów prowadzi przez Google. Czy jest coś, co nie działa, a powinno? Potrzymaj mi koktajl!

MARIUSZ DONOCIK

SEOwiec z Bronowa | składa literki jak swoje BMW

Jestem nocnym Markiem – choć do biura przyjeżdżam na 8:00, to dla mnie praca zazwyczaj zaczyna się po 14:00. Uwielbiam śniadania na słodko, które mogę jeść o każdej porze dnia i nocy. Mój nr 1 to OWSIANKA. W życiu mam wszystko zaplanowane, chyba że puszczą mi hamulce jak w moim BMW. Czy umiem w pozycjonowanie? Pochodzę z Bronowa, ale możesz mi zaufać!

PATRYK DUDA*

grafik z Valhalli | współtworzył świat z Odynem

Mam 2 pary oczu – jedną do pracy, drugą do wychwytywania wszystkich błędów. Nie szczędzę komentarzy, które potem każdy musi uwzględnić w swoich działaniach. Uwielbiam neony, tworzenie stron i grafik. Duszą wiking, rozumem Horacy, sercem i nazwiskiem szkot. Napisz do mnie, a coś dla Ciebie zmontuję. Skål!
*zbieżność nazwisk przypadkowa
JUDYTA FEJDYK

google ads | DJ | hejter literek

Stoję na straży tego, żebyś nigdy nie wyświetlił się na frazę „X to najgorszy catering”. Uwielbiam kaloryczne i ŚWIETNE kampanie i wiem, jak tworzyć nagłówki, które przyciągną głodnych Klientów. Czasami lubię dolać oliwy do ognia, ale nigdy nie przepalę Twojego budżetu. W wolnej chwili jestem DJ-ką i prowadzę biurowe wixy. Właśnie przygotowuję nową playlistę… tzn. kampanię, więc jeśli masz ochotę, to napisz!
DAGMARA SORDYL

social media all day all night | content | lubi dobrze zjeść

Tworzę content, czaruję literkami i rzucam urok na Twoich Klientów. Uroku osobistego mi nie brakuje, więc chyba wiesz, co to oznacza? Mam najlepszą robotę na świecie, bo testuję dobre jedzenie i przez 8 godzin siedzę na fejsie. Jestem oazą spokoju w tym WARIATKOWIE, a w wolnych chwilach śpieeeeewaaaam tam, gdzie mnie zaproszą. JP na 50%, bo mój mąż to policjant.