Social Media

Jeśli nie ma Cię w social media, to nie istniejesz. Przykre, ale prawdziwe. Promuj, buduj relacje, budź zaangażowanie i docieraj do potencjalnych klientów! Nie przejmuj się, że nie wiesz, czym jest skuteczny content marketing czy celne CTA. Wystarczy, że my to wiemy!

Chcesz sprzedawać, a nie zdobywać kolejne polubienia przez osoby, które nawet nie zostaną Twoimi Klientami? Wiemy, co zrobić, żeby inwestycja w social media nie tylko Ci się
zwróciła, ale także opłaciła!

Opublikowanie postu w social media to bułka z masłem i każdy wie, jak to zrobić, my do tego zestawu dodajemy szynkę, serek, majonez tak, że na sam widok aż ślinka cieknie!

Co możesz osiągnąć dzięki social media?

Dotrzesz do potencjalnych Klientów,

Zwiększysz świadomości marki,

Zdobędziesz zaangażowaną społeczność wokół swojej marki,

Zwiększysz sprzedaż.

Nie czekaj i napisz do mnie!

Jesteśmy ABW Facebooka i Instagrama. Naszym atrybutem jest tonfa, którą straszymy algorytmy kampanii. Nie czekaj i napisz!

Jak działamy?

  1. Przeprowadzamy audyt Social Media
    Dobrze przeprowadzony audyt to klucz do sukcesu. Sprawdzamy, co działa i co może działać lepiej. Zależy Ci na zaangażowanej grupie odbiorców? Ustalmy najpierw dokładnie kim są i co lubią najbardziej!

  2. Wspólnie wyznaczamy ścieżkę do sukcesu
    Podstawą udanej kampanii reklamowej w social media jest podążanie zgodnie z określoną strategią. Dzięki temu jesteś w stanie wycisnąć z kampanii jeszcze więcej soków i witamin niczym z dojrzałej pomarańczy!

  3. Tworzymy angażujący content, który sam się klika
    Znamy przepis na treści, które porwą Twoich odbiorców i pozwolą Ci zbudować zaangażowane społeczeństwo.

Chcesz wejść do medialnego szumu?Cateromedia pomoże Ci przemówić do tłumu!

Wszyscy jemy oczami, a agencja marketingowa, która prowadzi Twoją kampanię doskonale powinna o tym wiedzieć! Napisz do nas! Zweryfikujemy Twoje narzędzia do analityki, a także sprawdzimy, co można, a nawet trzeba w niektórych przypadkach jeszcze poprawić!